„The Ball & Chain" - Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis.

 

„Vedę, su dviem vaikais ir šunimi. Šios aplinkybės leidžia mums vienas kitą meiliai vadinti „The Ball & Chain”. Metalinis rutulys su besivelkančia grandine dar visai neseniai buvo kalinių atributas – ne visada patogus, tačiau neatsiejamas.

„Su amžiumi ateina tam tikra sodri branda. Laikas pažymi visus žmones ir visus santykius. Po kelių vedybinių metų drugeliai pilve aprimsta ir širdis nebesustoja išvydus mylimąjį. Narkotiniai įsimylėjimo simptomai pranyksta ir tada lieki su visiškai kitokiu jausmu. Jei tau pasisekė, atsidursi laimingai pririštas prie būties, nuo kurios taip paprastai nenuklysi”, - pasakoja Jurgis Didžiulis.

Paklausti, kaip įvardintų savo kuriamą muziką, jie tik tarpusavyje susižvalgo, - „Kai pradėjome kurti dainas kartu, supratome, kad ir mūsų muzika toli nenuklydo. Tai, ką kuriame, vadiname miegamojo muzika.

Mūsų kūryboje yra daugybė meilės dainų, tačiau tokios meilės, kai jau drugeliai pilve nebeplazdena ir vienas kitą vis sunkiau kažkuo nustebinti. Mūsų dainų tekstai atviri, kartais netgi ciniški - ir tik su vos juntama švelnumo, gelbstinčio nuo santykių korozijos, užuomina.

Atitinkamai ir muzika yra intymi, remiasi buitiškos aplinkos garsais - kavos aparato šnypštimu, durų varstymu, šaukštelio skimbčiojimu - jais siekėme akustiškai akcentuoti kasdienio intymumo jausmą. Muzika iš miegamojo, miegamajam”, - toliau mąsliai žvelgdamas į lubas tęsia Jurgis.

„Nesame „šeimyninis duetas”. Mes - du savarankiški kūrėjai, kuriems atėjo metas įgyvendinti bendras idėjas.  Visas albumo kūrimo procesas buvo labai organiškas – tiesiog taip reikėjo.  Labai daug dėmesio skiriame estetinei pasirodymo pusei", - priduria Erica Jennings.