VIENINTELIS MŪSŲ KONCERTAS PAVASARĮ VIENINTELIS MŪSŲ KONCERTAS PAVASARĮ
Dėl kokybės, o ne kiekybės vis rečiau pasirodome viešuose renginiuose. Tad šį pavasarį kviečiame į vienintelį viešą mūsų pasirodymą, kuris įvyks balandžio 17 d., „Neringos“ restorane, Vilniuje.
BAD ASS RETRO VAKARĖLIS @ LOFTAS AKIMIRKOS BAD ASS RETRO VAKARĖLIS @ LOFTAS AKIMIRKOS
Su šilčiausiais prisiminimais siūlome pasižiūrėti renginio akimirkas čia:
JURGIS IR ERICA PRISTATO NAUJĄ VIDEO KLIPĄ  DON'T TELL ME EVERYTHING JURGIS IR ERICA PRISTATO NAUJĄ VIDEO KLIPĄ DON'T TELL ME EVERYTHING
Likus vos vienai dienai iki ketvirtadienį vyksiančio „The Ball & Chain“ metų koncerto, duetas pristato savo antrojo singlo „Don’t Tell Me Everything“ vaizdo įrašą iš būsimo albumo. Šiame klipe, kaip ir pastarajame „Baby Baby Burning“, pasirodo ir televizijos laidų vedėjas Algis Ramanauskas-Greitai. Singlo vaizdo įrašas prasideda kultinių amerikietiškų pokalbių šou įkvėpta inscenizacija.
THE BALL & CHAIN BAD ASS RETRO VAKARĖLIS THE BALL & CHAIN BAD ASS RETRO VAKARĖLIS
Vienas ryškiausių šių dienų duetų Lietuvoje „The Ball & Chain“ organizuoja didelę ir elegantišką praeito amžiaus 6-7 dešimtmečių įkvėptą šventę „Bas Ass Retro“, kurioje Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis pasirodys su grupe ir orkestru.
JURGIS IR ERICA PRISTATO SAVO NAUJAUSIO SINGLO BABY BABY BURNING VIDEO KLIPĄ JURGIS IR ERICA PRISTATO SAVO NAUJAUSIO SINGLO BABY BABY BURNING VIDEO KLIPĄ
Šiandien vienas žymiausių ir stilingiausių Lietuvos duetų „The Ball & Chain“ – Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis – pristato neįprastą dainos klipą „Baby Burning“, kuris prasideda nuo inscenizuoto pokalbių šou. Pastarojo vedėją, beje, suvaidino žinoma TV persona – Algis Ramanauskas-Greitai.
ERICA IR JURGIS PRISIJUNGĖ PRIE TARPTAUTINIO PROJEKTO "HARM REDUCTION INTERNATIONAL" ERICA IR JURGIS PRISIJUNGĖ PRIE TARPTAUTINIO PROJEKTO "HARM REDUCTION INTERNATIONAL"
Ericai ir Jurgiui tenka garbė prisidėti prie didelio tarptautinio projekto HARM REDUCTION INTERNATIONAL. Šio projekto konferencija vyks birželio 9 - 12 d. Vilniuje, kurios metu pora išreikš savo paramą projekto iškeltiem tikslam. Daugiau informacijos apie tai netrukus.
DUETAS PRAŠO GERBĖJŲ PAGALBOS SU TEKSTU LIETUVIŠKAI NAUJOS DAINOS VERSIJAI DUETAS PRAŠO GERBĖJŲ PAGALBOS SU TEKSTU LIETUVIŠKAI NAUJOS DAINOS VERSIJAI
DVIEJŲ DVIEM turo metu THE BALL & CHAIN pristatė naują savo dainą "BABY BABY BURNING". Ji iškart pagavo klausytojų dėmesį, todėl duetas nusprendė įrašyti ir lietuvišką dainos versiją, tačiau... lietuviški tekstai nėra stiprioji Ericos ir Jurgio pusė. Taigi jiedu paprašė gerbėjų pagalbos. Plačiau apie tai specialiame video:
DVIEJŲ DVIEM TURAS SUKŪRĖ PRECENDENTĄ TOBULAM PASIMATYMUI DVIEJŲ DVIEM TURAS SUKŪRĖ PRECENDENTĄ TOBULAM PASIMATYMUI
Balandžio mėnesį THE BALL & CHAIN leidosi į intymų DVIEJŲ DVIEM turą po Lietuvą. Užsikrovę šiek tiek dekoracijų, romantiškos nuotaikos jiedu savo automobiliu leidosi Lietuvos keliais ir surengė anšlaginius koncertus elegancija ir pagarba klientui garsėjančiose restoranuose ir koncertų salėse.
Šiam turui duetui padėjo pasiruošti profesionali grimo ir šukuosenų meistrė Daiva Opriško ir stilistas Kęstas Rimdžius, sukūręs Ericai išskirtinio grožio suknelę, o Jurgį papuošęs kinematografišku tikro džentelmeno kostiumu.
NAUJA DAINA GIMĖ KOLUMBIJOJE NAUJA DAINA GIMĖ KOLUMBIJOJE
Viešėdami Kolumbijoje Jurgis ir Erica sukūrė, įrašė ir nufilmavo savo naujausios dainos "Too Late For US" atlikimą. Įvertinkite.
THE BALL & CHAIN DVIEJŲ METŲ GIMTADIENIS THE BALL & CHAIN DVIEJŲ METŲ GIMTADIENIS
Jurgis Didžiulis ir Erica Jennings prieš du metus ryžosi kurti kartu. Sakė, kad tai tęsis, kol atsiras pirmieji nesutarimai dėl muzikos. Pirmąjį dueto gimtadienį jiedu šventė jau su grupe sausakimšoje salėje ir tik tik išleidę savo debiutinį albumą.
THE BALL & CHAIN BAD ASS RETRO HALLOWEEN THE BALL & CHAIN BAD ASS RETRO HALLOWEEN
Aprangos kodas – Halloween retro!
Apsirenk šventiškai, nes jei ne – būsi nurengtas.
Bilietai tirpsta, Helovynas artėja. Nesnausk!
Perdainavo legendinę dainą Perdainavo legendinę dainą
Praeitą savaitę Erica ir Jurgis internete užmatė 1969-aisiais atliktą Chasės Kotlerytės atliekamą dainą „Gera“ ir nusprendė šią dainą grąžinti iš užmaršties. Pasižiūrėkite.
BAD ASS RETRO vakarėliai su THE BALL & CHAIN BAD ASS RETRO vakarėliai su THE BALL & CHAIN
04.19 menų fabrikas LOFTAS, Vilnius

04.21 GARGARAS, Kaunas

04.27 Švyturio Menų Dokas, Klaipėda
Dviejų Dviem turas po Lietuvą Dviejų Dviem turas po Lietuvą
02 16 „Neringos“ restoranas, Vilnius, 19.30 val.
02 18 „Vakaris“, Klaipėda, 20 val.
02 25 „PapaJazz“, Kaunas, 21 val.
THE BALL & CHAIN švenčia 1-erių metų gimtadienį THE BALL & CHAIN švenčia 1-erių metų gimtadienį
Ericos Jennings ir Jurgio Didžiulio muzikinis darinys „The Ball & Chain“ sausio 28 d., švenčia 1-erių metų gimtadienį. Tą proga jiedu grįžta į gyvos muzikos klubą „Tamsta“, kur lygiai prieš metus įvyko pirmasis bendras šių dviejų kūrėjų pasirodymas, ačiau šįkart jau su išbaigta ir į debiutinį albumą suguldyta programa. Scenoje klausytojus naujais lyriškais kūriniais, subtiliu įvaizdžiu ir asmeniškumais iš bendro gyvenimo stebinti įpratę TBAC šį bei tą ypatingo žada ir gimtadienio koncerte. Prie dueto ypatingo svečio teisėmis tą vakarą prisijungs daugeliui puikiai pažįstamas Algis Greitai.
THE BALL & CHAIN – This Christmas (lyrics) THE BALL & CHAIN – This Christmas (lyrics)
Pasiklausykite dainos ir padainuokite kartu su mumis.
Naujas singlas "MACHINE GUN" ir jo remiksas - dovana prieš TBAC metų koncertus Naujas singlas "MACHINE GUN" ir jo remiksas - dovana prieš TBAC metų koncertus
Jurgis Didžiulis ir Erica Jennings prieš pat du svarbiausius „The Ball & Chain“ metų pasirodymus jau šį savaitgalį, šiandien į gyvenimą paleido naujausią dueto singlą „Machine Gun“. Kartu su singlu pasirodė ir specialiai šiai dainai nufilmuotas vaizdo įrašas, kuriame jau tradiciškai „The Ball & Chain“ kūrinį atlieka gyvai. Taip pat atlikėjai pristatė ir singlo remiksą. Pastarojo autoriai – Manfredas ir „Air Guitars“.
Debiutinis albumas jau gali būti tavo - atsisiųsk nemokamai Debiutinis albumas jau gali būti tavo - atsisiųsk nemokamai
"The Ball Chain" debiutinis albumas jau baigtas. Jį nemokamai galima atsiųsti per dueto Feisbuko puslapį iki albumo pristatymo koncerto, t.y. iki lapkričio 11 dienos. Verta suskubti!
Jurgis ir Erica ruošiasi debiutinio albumo THE BALL & CHAIN pristatymui Jurgis ir Erica ruošiasi debiutinio albumo THE BALL & CHAIN pristatymui
„The Ball & Chain“ – tai be jokių prodiuserių pagalbos, be jokio besaikio troškimo būti populiariais ir turtingais, natūraliai susiformavęs Ericos Jennings ir Jurgio Didžiulio duetas, kuris po pusmečio intensyvių kūrybinių procesų pristato savo debiutinį albumą. Pirmasis poros albumas vadinasi taip pat kaip ir duetas. Jurgis ir Erica vienas kitą jau seniai kiek ironiškai vadina vienas kito „ball&chain“ (angl. metalinis sviedinys su grandine, pritvirtintas prie kojos). „Mūsų bendroje kūryboje nėra vietos pataikavimams klausytojui. Tai dainos, kurios gimsta natūraliai: gaminant maistą, važiuojant kelyje su vaikais prie jūros, vakarojant draugų namuose, miegamajame“, – nutęsia toną Erica, – „Žinoma, po to mes tas dainas gliaudome studijoje, suteikiame joms turtingesnį skambesį, esant reikalui, prijungiame daugiau muzikantų. Tačiau, ką noriu pasakyti, kurti drauge pasiryžome, nes to norime abu.
Naujausias Ericos ir Jurgio kūrinys - itin vasariškas Naujausias Ericos ir Jurgio kūrinys - itin vasariškas
Neseniai grįžę iš Kubos, kur bendravo su talentingais, tačiau valdžios griežtai cenzūruojamais vietiniais atlikėjais, Erica ir Jurgis Didžiuliai jau pilni naujų idėjų ir planų: šią savaitę klausytojus pasiekė nauja jų bendro projekto „The Ball & Chain“ daina „Sweet Summer Blues".
Jurgis ir Erica aplankė Kubą Jurgis ir Erica aplankė Kubą
Po intensyvaus koncertų maratono Jurgis ir Erica aplankė Kubą kur nufilmavo du naujausius singlus ir šiems singlams video klipus. O kol jie montažinėse Lietuvoje. Pora Jums siūlo pasižiūrėti kelionės nuotrupas.